® RaVKar Akademia

 

odpowiedzialność

 

pasja

 

doświadczenie

 

kwalifikacje

Nasza Kadra

 

Założyciel RaVKar Akademii Promocji Sportu i Rekreacji. Menedżer sportu. Kierownik obozów i wycieczek wędrownych. Trener I klasy kickboxingu, III DAN czarny pas. Od 2007 roku organizator Obozów, od 2017 trener Reprezentacji Polski juniorów Polskiego Związku Kickboxingu. Na co dzień pracuje w Wejherowskim Stowarzyszeniu Sportowym jako trener grup dziecięcych oraz zawodniczych. Zasiada w komisji ds. sportu przedszkolnego PZKB. Ponadto animator czasu wolnego. Oprócz kickboxingu, Jego pasją jest bieganie na dystansie półmaratonu oraz maratonu.

Rafał Karcz

Tomasz Hirsz

Paulina Stenka

Adam Wróbel

Beata Bujak

Instruktor kickboxingu oraz dietetyki i suplementacji, wychowawca kolonijny. Posiada I DAN czarny pas w kickboxingu. Ze sportem związany całe życie. Realizator programu "Szansa dla Przedszkolaka". Dzięki Tomaszowi w Powiecie Wejherowskim kickboxing trenuje blisko 600 przedszkolaków. Jego pasją jest również gra na gitarze. Ojciec dwójki dzieci - Gabriela i Diany. 

Nauczycielka wychowania fizycznego, Instruktorka gimnastyki korekcyjnej i kickboxingu. Wychowawca kolonijny. Na co dzień oprócz pracy w szkole, prowadzi zajęcia sportowe z dziećmi w Klubie KTS-K GOSRiT Luzino oraz z seniorami w Klubie Seniora w Kębłowie i Luzinie.

Nauczycielka biologii, studentka psychologii, miłośniczka wędrówek po górach, aktywności fizycznej i piękna natury. Od najmłodszych lat uczestniczka obozów survivalowych, od kilku lat wychowawczyni obozowa i kolonijna. 
 
 
 
 
 
 
 

Instruktor sztuk i sportów walki. Członek Zarządu Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego. Medalista Mistrzostw Polski w kickboxingu. Jego pasją obok sportów walki jest balet. Gościł m.in. na deskach Filharmonii Kaszubskiej.

Klaudia Dziedzic

Wychowawca kolonijny, studentka Uniwersytetu Gdańskiego. Oprócz trenowania kickboxingu jest również miłośniczką wszelakiej i rozmaitej aktywności fizycznej oraz czasu spędzanego na świeżym powietrzu.

Dominika Moroz

Nauczyciel dyplomowany, logopeda, instruktor ZHP, Drużynowa 12 DH ,, Baszta ” w Kostkowie, Członek Rady Sołeckiej w Strzebielinie. Bierze udział w licznych wyjazdach, biwakach i obozach harcerskich jak i sportowych. Posiada uprawnienia Kierownika wypoczynku, Jej zainteresowania to fotografia i  nordic walking.