Nauczyciel dyplomowany, logopeda, instruktor ZHP, Drużynowa 12 DH ,, Baszta ” w Kostkowie, Członek Rady Sołeckiej w Strzebielinie. Bierze udział w licznych wyjazdach, biwakach i obozach harcerskich jak i sportowych. Posiada uprawnienia Kierownika wypoczynku, Jej zainteresowania to fotografia i  nordic walking.

Dominika Moroz

Wychowawca kolonijny, studentka Uniwersytetu Gdańskiego. Oprócz trenowania kickboxingu jest również miłośniczką wszelakiej i rozmaitej aktywności fizycznej oraz czasu spędzanego na świeżym powietrzu.

Klaudia Dziedzic

Instruktor sztuk i sportów walki. Członek Zarządu Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego. Medalista Mistrzostw Polski w kickboxingu. Jego pasją obok sportów walki jest balet. Gościł m.in. na deskach Filharmonii Kaszubskiej.

Nauczycielka biologii, studentka psychologii, miłośniczka wędrówek po górach, aktywności fizycznej i piękna natury. Od najmłodszych lat uczestniczka obozów survivalowych, od kilku lat wychowawczyni obozowa i kolonijna. 
 
 
 
 
 
 
 

Nauczycielka wychowania fizycznego, Instruktorka gimnastyki korekcyjnej i kickboxingu. Wychowawca kolonijny. Na co dzień oprócz pracy w szkole, prowadzi zajęcia sportowe z dziećmi w Klubie KTS-K GOSRiT Luzino oraz z seniorami w Klubie Seniora w Kębłowie i Luzinie.

Instruktor kickboxingu oraz dietetyki i suplementacji, wychowawca kolonijny. Posiada I DAN czarny pas w kickboxingu. Ze sportem związany całe życie. Realizator programu "Szansa dla Przedszkolaka". Dzięki Tomaszowi w Powiecie Wejherowskim kickboxing trenuje blisko 600 przedszkolaków. Jego pasją jest również gra na gitarze. Ojciec dwójki dzieci - Gabriela i Diany. 

Beata Bujak

Adam Wróbel

Paulina Stenka

Tomasz Hirsz

Rafał Karcz

Założyciel RaVKar Akademii Promocji Sportu i Rekreacji. Menedżer sportu. Kierownik obozów i wycieczek wędrownych. Trener I klasy kickboxingu, III DAN czarny pas. Od 2007 roku organizator Obozów, od 2017 trener Reprezentacji Polski juniorów Polskiego Związku Kickboxingu. Na co dzień pracuje w Wejherowskim Stowarzyszeniu Sportowym jako trener grup dziecięcych oraz zawodniczych. Zasiada w komisji ds. sportu przedszkolnego PZKB. Ponadto animator czasu wolnego. Oprócz kickboxingu, Jego pasją jest bieganie na dystansie półmaratonu oraz maratonu.

 

Nasza Kadra

 

kwalifikacje

 

doświadczenie

 

pasja

 

odpowiedzialność

® RaVKar Akademia