® RaVKar Akademia

desery

 

Zapewniamy świeże owoce, desery lub podwieczorki

smaczne Obiady

 

Obiady są porcjowane, przygotowywane przez obsługę Ośrodka, w którym stacjonujemy (własna kuchnia).

śniadania

i kolacje

 

Śniadania i kolacje w większości turnusów serwowane są w formie bufetu szwedzkiego.

Posiłki i wyżywienie 

 

Nasze turnusy oferowane są z pełnym wyżywieniem. Wybieramy ośrodki, w których serwują wyłącznie świeżą i zdrową żywność. Podczas turnusu zapewniamy pełnowartościowe śniadania i kolacje (w większości w formie bufetu szwedzkiego) oraz porcjowane, smaczne obiady. Zapewnione są także owoce i desery. W trakcie trwania naszych turnusów zapewniamy także butelkową wodę dla obozowiczów.

Aktywności podczas naszych obozów

czytaj więcej

integracja

 

Podczas naszych obozów dużą uwagę kierujemy na integrację. Podczas obozów, zawiązują się przyjaźnie na wiele lat. Organizujemy zajęcia poznawczo-integracyjne, wieczór integracyjny przy ognisku, a nawet dyskotekę.

rekreacja

 

Organizujemy wiele aktywności w zakresie rekreacji. Niektóre z nich to np. kajaki i rowery wodne, basen, zajęcia nad morzem, park linowy, archery, paintbal, bubble footbal, bowling, mini-golf i inne.

zajęcia animacyjne

 

Wychowawcy posiadają umiejętności prowadzenia zajęć animacyjnych, gier i zabaw ruchowych. Czas wolny podczas naszych obozów nie musi być spędzony w pokojach. 

Wypoczynek i regeneracja jest ważna, ale wypoczynek aktywny pobudza dzieci do działania, rozwija kreatywność i dostarcza rozrywki. 

sporty walki

 

Nasi trenerzy specjalizują się w sportach walki. 30 lat doświadczenia szkoleniowców w tej sferze, daje gwarancję pożytecznych, sensownych i bezpiecznych treningów. Podczas obozów prowadzimy zajęcia dla zawodników zaawansowanych, jak i uczymy od podstaw osoby, które nie miały do tej pory styczności ze sportami walki.

15 lat doświadczenia

Organizujemy obozy sportowe i rekreacyjne od wielu lat. Doświadczenie, zaangażowanie, praca, która tak na prawdę jest wielką pasją naszego Zespołu sprawiają, że nasze Obozy to czas WYjątkowy, przy tym aktywny i bezpieczny. Obozy

"Fight Zone" to przygoda, niezapomniane wrażenia, moc atrakcji, a wszystko w gronie troskliwych i uczynnych wychowawców i trenerów z doświadczeniem. Jesteśmy dumni, że dzieci i młodzież ceni sobie czas spędzony podczas naszych Obozów.

czytaj więcej

czytaj więcej

Bezpieczeństwo.

Zabawa. 
sport.

 

Obozy "Fight Zone" organizujemy nieprzerwanie od 2007 roku. Podczas wielu edycji naszych Obozów, przeprowadzono niezliczoną ilość zajęć, treningów, gier i zabaw ruchowych, animacji. Zapewniliśmy niezapomniane przygody oraz atrakcje. Bezpieczeństwo, zabawa, integracja i sport to nieodłączny element naszego aktywnego wypoczynku! 

 

noclegi i warunki mieszkaniowe

Noclegi w ośrodku lub w domkach


Pokoje 4-6 osobowe

 

Łazienka z pełnym węzłem sanitarnym (prysznic, WC) w pokoju.

 

Wygodne łóżka pojedyncze lub piętrowe

 

W większości pokojów również TV

Paulina Stenka

 

Tomasz hirsz

 

Rafał karcz

Nasza Kadra

poznaj trenerów i wychowawców

poznaj kadrę

Niektóre opinie o naszych Obozach

"Jeszcze raz chcielibyśmy serdecznie podziękować trenerom, dzięki którym mój syn pokonał swoje lęki, między innymi pływanie kajakiem. Filip był bardzo zadowolony z obozu letniego jak i zimowego. Naszym zdaniem wszystko było na mega poziomie, super organizacja, nic dodać nic ująć. Wielkie brawa trenerzy, bez was by się nie udało."

Pani Klaudia

" Bardzo chciałam podziękować wszystkim opiekunom, trenerom, wychowawcom i oczywiście kierownikowi obozu za tak wspaniale zorganizowany obóz. Chłopcy wrócili szczęśliwi i o każdej atrakcji, treningu opowiadali z radością w głosie. Jako rodzic wiedziałam, że dzieci są bezpieczne i pod fachową opieką z długoletnim doświadczeniem, więc byłam spokojna. Wszystkie informacje klarownie przedstawione, kontakt z opiekunami, kierownikiem obozu również bez zarzutu. Już nie możemy doczekać się następnego obozu i wszystkim z czystym sumieniem polecamy. "

Pani Elżbieta

"Syn jest zachwycony obozem. Atrakcje bardzo mu się podobały, opiekunowie są wspaniali. Wielkie uściski dla Pani Beaty która jest niesamowitą osobą. Syn wspomina P. Beatę bardzo miło. Najbardziej podobało mu się na basenie, kręgle i mini golf. Na linach myślał że nie podoła, ale był miło zaskoczony, uwierzył w siebie i przeszedł tor. Mówi że w ogóle się nie nudził. Przez telefon rozmawiał ze mną max. 5min żeby korzystać jak najwięcej z dobrego towarzystwa. Chłopcy rozmawiali ze mną przez telefon, jak dzwoniłam do syna to rozmawiałam z całym pokojem. Cudowne dzieciaki.[...]" 
"[...]Dziękujemy całej kadrze bez wyjątku za zapełnienie każdej luki czasowej dzieciom, za zaangażowanie, cierpliwość i uśmiech na twarzy, godną opiekę i za to że po prostu byliście z nimi! Dla dzieci to jest wspomnienie na całe życie. 
Pozdrawiamy i życzymy sukcesów, samych udanych wyjazdów i dużo zdrowia."

Pani Karolina

31 października 2022
RaVKar Akademia Promocji Sportu i Rekreacji oraz Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe zapraszają: V KICKBOXING WINTER CAMP - 14-20.01.2023 USTKA Zapraszamy na piątą edycję KICKBOXING WINTER CAMP. Tym razem postanowiliśmy zagościć w
18 lipca 2022
  Zakończyły się dwa turnusy obozowe spod znaku RaVKar Akademii i Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego. W tym roku, przykładem lat ubiegłych stacjonowaliśmy w Ośrodku Wypoczynkowym ALGA w Sztutowie. Oba turnusy minęły pod
29 czerwca 2022
I TURNUS Obóz sportowo-rekreacyjny dla każdego w wieku 7-12 lat! Miejsce: Sztutowo, Ośrodek wypoczynkowy ALGA. Termin: lipiec 2023 (7 dni, wkrótce dokładny termin). W ofercie obozowej: Dojazd bezpośredni zorganizowany na