18 lipca 2022

80 osób aktywnie wypoczywało w sztutowie

 

Zakończyły się dwa turnusy obozowe spod znaku RaVKar Akademii i Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego. W tym roku, przykładem lat ubiegłych stacjonowaliśmy w Ośrodku Wypoczynkowym ALGA w Sztutowie. Oba turnusy minęły pod znakiem aktywności sportowych i rekreacyjnych. Podczas turnusów zorganizowano wiele zajęć sportowych na dostępnej sali, były też gry zespołowe - piłka nożna i koszykówka, podchody, basen z dwoma, szybkimi zjeżdżalniami, Park Przygody (ze względu na pogodę, Park przyjechał do nas), park linowy, kajaki, rowery wodne, a także podczas turnusu grupy starszej: przejażdżka bananem oraz paintball laserowy.

 

Oprócz wymienionych atrakcji, zorganizowaliśmy podczas I turnusu urodziny (na salę "wjechał" 5 kg tort) oraz dyskotekę i wieczór przy ognisku. Pracowaliśmy nad kickboxingiem, doskonaliliśmy podstawy, technikę oraz prowadziliśmy również treningi, przygotowujące do sezonu sportowego. Osoby, które na co dzień nie trenują kickboxingu, wyjechały od nas z nowymi umiejętnościami i zapewne zapoznały się z podstawami naszego wiodącego sportu. 

 

Chcielibyśmy gorąco podziękować rodzicom i opiekunom za zaufanie. Już teraz zapraszamy wszystkie chętne osoby na obóz zimowy, który odbędzie się prawdopodobnie w pierwszym tygodniu ferii zimowych w województwie pomorskim (wkrótce szczegóły oferty ). Ponadto zapowiedzieć możemy już, że na pewno kolejna edycja - 17 Obozu "Fight Zone" oraz 6 edycja RaVKar CAMP (dla grupy starszej), również odbędzie się w gościnnej i serdecznej dla nas ALDZE w Sztutowie. 

 

Na aktywny wypoczynek letni zapraszamy zarówno osoby trenujące sporty walki, jak i nietrenujące. Osoby nietrenujące na co dzień sportów walki, mogą być pewne, że nauczą się podstaw kickboxingu, a co za tym idzie podczas wakacji zyskają nowe zdolności sportowe. Ponadto oprócz treningów kickboxingu, czeka moc atrakcji w Sztutowie, Stegnie i Mikoszewie! Zobaczcie na filmikach poniżej, co działo się w skrócie w Sztutowie! Ponadto zachęcamy Was do odwiedzania naszej strony obozowej na Facebook'u - tam pełno zdjęć, filmików, relacji i informacji!

 

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

 

 

® RaVKar Akademia